Sanal Ofis Nasıl Kurulur?

Girişimci olmaya karar verenler için zorunlu olan ihtiyaçlardan bir tanesi de ofis sahibi olmaktır.
15 Kasım, 2022 yazan
Admin ( Author )

Hizmet verdiğiniz sektör de müşterilerinize güven vermek ve daha iyi şartlarda çalışabilmek adına ofis sahibi olmanız kaçınılmazdır. Hangi alanda hizmet veriyor olursanız olun, adresinizin belirli bir şekilde yansıtılıyor olması sizi diğer rakiplerinize göre bir adım öne taşıyacaktır. İşinizin bir parçası olan ofis kiralamanın oldukça meşakkatli bir iş olduğunu girişimciler bilir. Ofisi kiraladıktan sonra yine de almak zorunda olduğunuz ofis eşyaları sizin için masraf olmaktan çıkmayacaktır. Böylece giderleriniz artacak ve sizin işinizi biraz daha zorlaştıracaktır. Yeni bir iş kurduysanız veya daha iyi şartlar altında bir yere taşınmak istiyorsanız, sanal ofis sizin kullanımınız için oldukça uygun olabilir. Sanal ofis nasıl kurulur hakkında bilgi verelim.

Sanal ofis, gelişen iş dünyasıyla birlikte, insanların daha rahat çalışabilmeleri adına zamanla trend haline gelen bir hizmettir. Genelde yer kiralamaya karar veren şirket veya firmalar tarafından tercih edilir. Kendinize ait bir ofis kiralamaktan daha çok avantajlı olan aynı zamanda masraflarınızı minimum hale getiren artık bir çok işveren tarafından tercih edilen bu hizmet oldukça kullanışlıdır. Malte Business Center, Malte Plaza’da 5 yıl boyunca müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına önerileri daima göz önünde bulundurarak ofis sahibi olma konusunda yardımcı oluyor. Tek kişilik ofislerden tutun, daha fazla eleman adedinize göre yardımcı olan Malte Business, aynı zamanda ortak kullanım alanları konusunda size oldukça rahat imkanlar sunuyor. Bu sayede çalışanlarınızla birlikte konforlu toplantı salonlarında geniş imkanlara sahip kullanışlı ortamları kullanarak toplantılarınızı yapabilirsiniz. Sadece size verilen kira bedelini ödeyerek sınırsız içecek imkanlarıyla çalışanlarınıza oldukça rahat bir ortam sağlayabilirsiniz.

Sanal ofis kurmaya karar verdiyseniz bizi arayın. Size ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlayarak, daha iyi bir ortam da çalışmanızı sağlayalım. Hizmetlerimiz bununla sınırlı kalmamakla beraber, elektrik, su gibi giderleriniz de sizden hiç bir şekilde talep edilmemektedir. Böylece sadece kiranızı ödeyerek, kablo tv, internet hizmeti, sınırsız içecek imkanlarıyla rahat ve konforlu iş hayatınıza merhaba diyebilirsiniz. 24 saat açık olan Malte Business’le günün her hangi bir saatin de gelerek, kendinize ait ofisiniz de çalışabilirsiniz. İhtiyacınıza göre talep ettiğinizde, sekreter ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Siz ofisinizde olmadığınızda bile, adınıza teslim alınan tüm kargo veya kuryeleriniz yine tarafımızdan size teslim edilir. Böylece size gelen tüm paketleri de geri çevirmek durumunda kalmazsınız.

Çalışanlarınız ve sizin için ulaşım olarak daha iyi bir yer arıyorsanız Malte Business oldukça iyi bir konumda. Metroya ortalama yarım dakikalık mesafesiyle hiç bir şekilde trafiğe kalmadan ofisinizde erkenden ulaşabilirsiniz. Trafik saatleri, sabah ya da akşam sizin için zorlu bir maraton olmaktan çıkacaktır. Siz de hem ulaşım hem de hizmet olarak daha iyi bir yer de olmak istiyorsanız, sanal ofis kiralama konusunda bizimle iletişime geçin. Size merak ettiğiniz tüm konular da yardımcı olalım.


1-56 Kişilik
Ofisler vaya
komple Plaza Katı

 

  • 1-56 Kişilik 8-330 Metrekare manzaralı Ofisler
  • Kilitlenebilinir müstakil Ofis Odaları 
    sadece size ait )
  • Mobilya, Aksesuar ve BT Altyapı dahil
  • Her Ofiste ayarlayabilinir VRF Isıtma ve Soğutma Sistemi
  • Ücretsiz Çay, Kahve, Su ve Mutfak Kullanımı
  • 7/24 Güvenlik ve Temizlik Personeli
  • Tüm Masraflar dahil: Doğalgaz, Su, Elektrik vb.
Hazır Ofisler
Admin ( Author ) 15 Kasım, 2022
Bu gönderiyi paylaş
Etiketler
Arşivle