Kimler Sanal Ofis Kiralayabilir?

Küçük ya da büyük ayırt etmeksizin bugün her işletmenin kendisine özel bir ofis ihtiyacı vardır.
15 Kasım, 2022 yazan
Admin ( Author )

Ancak günümüzün rekabet ortamında her işletme sahibi rutin giderlerini kısarak sektöründe daha hızlı adımlar atmak ve kazancını arttırmak peşindedir. Tabi ki bu maddi giderlerden kısma konusu normal bir ofis kiralama işleminde neredeyse imkansız gibi olduğu için bu noktada bireyler Sanal Ofis hizmetinden yararlanarak, giderlerinin büyük bir kısmından kurtularak anında kazanç sağlayabilirler. Son dönemlerde adını sıkça duymuş olduğumuz sanal ofis, merak edenler için bir işletme sahibinin ya da kendisine firma kurmak isteyen kişilerin ofis gereksinimlerine çözüm yoludur diyebiliriz. Dolayısıyla ofis ihtiyacı duyan kimselerinde Kimler Sanal Ofis Kiralayabilir? Soru cümlesine karşın, isteyen herkes bu sistemden yararlanabilir cevabını verebiliriz. Çok uzun yıllardır yurtdışında kullanılan sanal ofis uygulaması son birkaç yıldır ülkemizde gündeme gelmesi üzerine normal olarak kişilerinde dikkatini çekmiş ve akıllarında birçok soru işareti oluşturmuştur.

Bu nedenle Sanal Ofis Kiralama konusunu biraz daha açmak gerekirse, sabit bir ofisinizin olmadığı ama dilediğiniz anda ofis ihtiyacınızı karşıladığınız bir sistem olduğu gibi işlerinizi profesyonelce yürütebileceğiniz bir işleyişi içermektedir. Örneğin; serbest meslek sahibisiniz ve işlerinizi çoğu zaman evinizden yürütüyorsunuz diyelim. Bu durumda sabit bir ofis kullanımı sizi sadece bağlayacak ve bunun yanı sıra gereksiz bir maddi bedel olacaktır. Ancak söz konusu Sanal Ofis müşterilerinizle görüşeceğiniz zaman ofis talebinde bulanacağınız ve müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayacağınız bir hizmettir. Aynı zamanda gerektiğinde bağlı olduğunuz firmanın toplantı salonlarını kullanabilecek, normal olarak çalıştığınız firmalara karşı da artı bir izlenim oluşturabileceksiniz. Bugün iyi anlaşmalara imza atabilmeniz için işinizde çok profesyonel olmanın yanı sıra görünen resminizin de iyi olması gereklidir. Yani ücra köşede bir ofisinizin olması ve müşterilerinizi orada ağırlamanız, baştan işi kaybetmenize yol açabilir.

Oysaki Kiralık Sanal Ofis hizmetini sizlere sunan plaza bünyesinde bulunmanız, hem maddi giderinizi en aza çekmiş hem de iyi bir lokasyonda tarafınıza prestijli bir adres sağlamış olmaktadır. Tabi ki alacağınız hizmet kesinlikle bununla sınırlı değildir. Bu sisteme dahil olduğunuzda ister plaza bünyesinde tarafınıza bir şirket hattı tahsis edilir isterseniz de kendi firma telefonunuzu plaza bünyesine taşıyabilirsiniz. Sahip olduğunuz firma telefonuna mesai saatleri içinde kesintisiz olarak adınıza çalışan sekreter cevap verecek olup, bütün notları eksiksiz tutacak ve tarafınıza ilerek iş akışınızı organize edecektir. Ayrıca yine adınıza gelen posta ve kargolar muhafaza edilip, dilerseniz istediğiniz adrese gönderilecek, dilerseniz de kendiniz gelip elden teslim alabileceksiniz. Sanal ofis her gün düzenli gidebileceğiniz bir çalışma ortamı değildir ama gerek duyduğunuzda her istediğiniz an bir ofise sahip olma fırsatını sizlere vermektedir. Eğer ay içinde nadir şekilde ofis kullanıyorsanız bu hizmetten yararlanabilir ve giderlerinizden büyük ölçüde kurtulabilirsiniz.


1-56 Kişilik
Ofisler vaya
komple Plaza Katı

 

  • 1-56 Kişilik 8-330 Metrekare manzaralı Ofisler
  • Kilitlenebilinir müstakil Ofis Odaları 
    sadece size ait )
  • Mobilya, Aksesuar ve BT Altyapı dahil
  • Her Ofiste ayarlayabilinir VRF Isıtma ve Soğutma Sistemi
  • Ücretsiz Çay, Kahve, Su ve Mutfak Kullanımı
  • 7/24 Güvenlik ve Temizlik Personeli
  • Tüm Masraflar dahil: Doğalgaz, Su, Elektrik vb.
Hazır Ofisler
Admin ( Author ) 15 Kasım, 2022
Bu gönderiyi paylaş
Etiketler
Arşivle