İletişim Formu
Lütfen Formu doldurun ve GÖNDER Butonuna basın.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Sanal Ofis Seçiminde Güvenlik

Sanal Ofisde Güvenlik

  Sanal ofisin genellikle yararlarını paylaşırken, bazen en önemli özelliği göz ardı edebiliriz. Sanal Ofis Seçiminde Güvenlik , her başarılı kurumun temelini oluşturmaktadır ve Malte Hazır Ofis güvenlik faktörünü çok ciddiye almaktadır. Firma sahipleri için neyin tehlike arz ettiğini anlıyor ve işletmelerin her noktada korunmasını sağlamak için bir adım öteye gidiyoruz.

Sanal Ofislerde Veri Güvenliği

   2019 yılında veri güvenliği çok büyük önem sarf etmektedir. Teknoloji, günlük kullanım alanımız için geliştikçe, tüm verilerimizi çalmaya çalışan kötü taraflar için de gelişerek onların işini kolaylaştırmaktadır.

   Veri ihlallerini önleme konusunda çok dikkatli olmalıyız. Malte Hazır Ofis almış olduğu güvenlik önlemi ile virüslerin ve diğer tehdit unsuru oluşturabilecek güvenlik risklerinin önüne geçer. Kötü tarafların bilgilerinizi çalmak için harcayacağı ve uğraşacakları çabayı hafife almamak gerekir.

   Sanal ofis kurulumu, küçük ve gelişmekte olan işletme sahiplerinin (kötü tarafların en yaygın hedefleri olan) gönül rahatlığıyla çalışmasını sağlamaktadır.

Sanal Ofislerde Telefon Sistemleri

   Müşterilerimizin çoğu ile ilk temas edilen nokta telefon üzerinden yapılmaktadır. Yapılan görüşmeler sırasında paylaşılan bilgilerin önemi ve hassasiyeti telekomünikasyon sistemlerini, korsanları ve diğer tehdit unsurları için popüler hedef haline gelmektedir.

   Telefon sistemlerimiz internet tabanlı olmadığından kötü tarafların internet üzerinden ses protokolü (VOİP) sistemi üzerinden ağa bağlanmalarını önlemektedir.

Sanal Ofislerde Bina Güvenliği

   En önemli güvenlik unsurlarından biri de bina güvenliğidir. Malte Hazır Ofis A sınıfı düzeyinde bir binadır. Üst düzey sınıflandırma bina güvenliği kalitesinden kaynaklanmaktadır. Personelden, alarm sistemlerine kadar Malte Hazır Ofis güvenlik konusunda sektörünün en iyisidir.

   Bu güvenlik sadece Malte Hazır Ofis müşterilerine sağlanan parmak izi sistemi girişiyle arttırılır. Bu sistem sayesinde 7/24 erişim sağlanır ve bir müşteri binaya veya ofisine giriş yaptığında tam zamanını kayıt eder.

Bu güvenlik önlemlerine ek olarak, binanın her noktasının görüntülenmesini sağlayan ve 7/24 her saati kayıt yapan kamera sistemi ile izlenim sağlanır.

Sanal Ofislerde Personel Eğitimi

   Asistanlarımız veri güvenliğinde ustalaşmış kişilerdir. Profesyonellik ve gizliliğin korunmasının öneminin farkındadırlar. Bu durum tüm firmalarda olduğu gibi, özellikle hukuk firmaları ve tıbbı hizmet sağlayıcısı olan firmalar içinde ekstra önem taşımaktadır.

   Ofis güvenliği bazen göz ardı edilebilir, fakat Malte Hazır Ofis büyüme konusunda hedefi olan firmalar için güvenli bir ofis ortamı sağlamaktadır.

No comments

Bir cevap yazın

WhatsApp chat