İletişim Formu
Lütfen Formu doldurun ve GÖNDER Butonuna basın.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Kısa Süreli Ofis Kiralama

Kısa Süreli Ofis Kiralama

Kısa süreli ofis kiralama geleneksel ofis kiralamaya göre daha avantajlıdır. Peki neden  daha avantajlıdır ? Ne zaman avantajlıdır ? Yazımızda görelim.

Kısa Süreli Ofis Kiralamanın Avantajları

Birçok işletme için, özellikle küçük şirketler için geleneksel ofis kiraları avantajdan ziyade dezavantaj olmaktadır;

  • Kiralama ücretleri oldukça pahalıdır.
  • Standart kiralama uzundur, sözleşme süreleri minimum 2 yıldır. Kira sözleşmesini feshetmek maliyetli olabilir.
  • Ofis kiraladığınız firma ofis demirbaşlarını yerleştirmek ve dekore etmekten sorumludur.
  • Yazıcı, tarayıcı, faks makineleri, toplantı odaları, beyaz tahtalar ve önemli ekipmanlarda sağlanmalıdır.
  • Tek başına çalışan ve fazla alana ihtiyaç duymayan küçük firmalar için doğru boyutta yer bulmak zor olabilir.

Diğer taraftan kısa vadede kiralamalar küçük işletmeler, yeni başlayanlar ve esnekliğe ihtiyacı olan ve büyüyen şirketler için önemlidir. Kısa vadede ofis kiralamalarında saat, gün, hafta, ay gibi veya daha uzun bir süre için profesyonel bir ofis alanı kiralama imkanı sağlanmaktadır.

Genellikle ofis kiralama firmaları yönetici ofislerinden ve bağımsız çalışma alanlarından ortak çalışma alanlarına kadar size bir çok alternatif sunmaktadır. Toplantı odaları, resepsiyon ve mutfak gibi ortak alanlar diğer müşterilerle ortak olarak paylaşılmaktadır.

Bu şekilde esnek ofis kiralamaları şirketlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde yol almalarını sağlar. Şirketlerin yeni bir ofise geçiş yaparken az zaman harcayacağı anlamına gelmektedir. Mobilyalar, dekor ve diğer olanaklar sağlandığı için hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve esnek bir ofis arayışındaysanız kısa vadeli bir ofis kiralamak sizin için ideal bir çözüm olabilir. Kısa vadeli ofis kiralamanın hangi koşullarda ve zamanlarda anlamlı olduğunu ve ihtiyaçlarınız için en iyi alanı nasıl bulmanız gerektiğiyle ilgili ipuçlarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin;

Kısa Süreli Ofis Kiralamak Ne Zaman Avantajlıdır ?

Kısa süreli kiralamalar birebir toplantılarda, sezonluk projelerde ve diğer iş alanlarınız için oldukça mantıklıdır. Kısa süreli kiralamadan örnek verecek olursak;

  • Başlangıçta firma yöneticileri potansiyel müşterilerini etkilemek için saatlik veya günlük toplantı odası kiralamalarını tercih ederler.
  • Her yıl bazı muhasebe firmaları müşteri vergi beyannamelerini işlemek ve dosyalamak için toplantı odaları veya ofis alanları kiralamayı tercih ederler.

Yapacağınız iş ne olursa olsun kısa süreli ofis kiralama her konuda size yardımcı olabilir.

No comments

Bir cevap yazın

WhatsApp chat