İletişim Formu
Lütfen Formu doldurun ve GÖNDER Butonuna basın.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Sanal Ofis

Sanal Ofis sayesinde, temel ofis giderlerinin ve ofis yönetiminin iş zamanınızı eksiltmemesi ve her daim hazır ve nazır bir profesyonel hizmetin var olması, sizi iş yaşamınızda bir çok zahmet ve masraftan kurtaracaktır.
Bu konuda size sağlayacağımız katkıdan eminiz.
Sanal ofis fiyatları sunulan hizmet karşılığında fiyat/performans olarak değerlendirildiği takdirde sektörün en iyi fiyatı diyebiliriz.
Sanal Ofis odası içerisinde hava santral sistemi bulunmaktadır. Hava santral sisteminde Emiş oda içerisindeki havayı çeker, taze hava sistemimiz odaya temiz hava üflemektedir. Modern mobilyalar, kablolu ve kablosuz fiber internet bulunmaktadır.
Malte, İstanbul merkezinde olup metro durağına 20 metre mesafededir. Malte müşterileri sanal ofis kiraladığı takdirde ücretsiz e-ticaret sitesi kullanabilmektedir. Malte, müşterilerine uygun fiyatlı sanal ofis kiralamakla birlikte bir çok noktada destek vermektedir.

 • Kira (Her Şey Dahil): ₺249₺(*)'den Başlayan Fiyatlar 
 • Kullanım Alanı: 10-200 m2 
 • Kişi Kapasitesi: 1-25 
 • Sanal Tur: Sanal ofisimizi daha kolay inceleyebilmeniz için sanal turumuzu inceleyebilir detaylı ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için satış danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.
   

Oda İçeriği

 • Ofis Telefonu: Cisco Enterprise Serisi İletişim Ekipmanları:
  Malte kullandığı iletişim ekipmanlarında müşterilerinin mağdur olmaması için her zaman kaliteli ürünler tercih etmektedir. 
 • Oda Yönetimi: Siemens ve Schneider KNX - Akıllı Bina:
  Malte hazır ofis sistemleri standart ofislerden çok daha farklıdır. Akıllı bina yönetimi sayesinde hem güvenli hem de oldukça kullanıcı dostudur. 
 • Klima: Mitsubishi VRF Sistemi ( Bağımsız ayarlanabilinir ):
  Çalışma ortamınızda daha fazla verimli çalışabilmeniz için temiz hava çok önemlidir. Malte sizin için oluşturduğu özel havalandırma sistemi ve odalarda bulunanan bağımsız klima düzeni ile mükemmel bir çalışma deneyimi sunmaktadır. 
 • Oda Güvenliği: Parmak İzi ve Kart ile Kapı Kilitleri:
  Malte plaza 7/24 güvenlik çalışanları (3 vardiya), güvenlik kameraları, parmak izi sistemi ve özel hırsızlık sigortası ile korunmaktadır.  
 • Mobilya: Bürotime ve Bürosit Ofis Ekipmanları:
  Rahat bir çalışma ortamı için rahat ve kaliteli mobilyalara ihtiyaç duyarsınız. Neredeyse her konuda kusursuz olan Malte müşterileri için tüm detaylarda en kaliteli ürünleri tercih etmektedir. 
 • Zemin : Antistatik Karo Halı:
  Malte'nin başarılı bir çalışma ortamı sunmasında aslında büyük küçük tüm detayların birleşmesinden gelmektedir. Zeminde kullanılan malzemelerde bile toz yapmayan insan sağlığına uygun malzemeler kullanılmaktadır. 
 • İnternet: Yüksek Hızda Fiber:
  Günümüz hayatında teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Malte, müşterilerine Türkiye standartlarının üzerinde bir internet hızına erişme imkanı sağlamaktadır. 

Ulaşım

 • Adres: malte business center 
 • Metro: Malte sanal ofis çözümleri İstanbulun neredeyse her yerine çok kısa mesafededir.

  Metronun hemen çıkışında (20 Metre) olmasının avantajı sayesinde
  Yenikapı (33 dk), Şişli (20dk), Tavşantepe (16 dk), Kadıköy (14 dk), Pendik (14 dk), Ayrılık Çeşmesi (12 dk), Yakacık (12 dk), Acıbadem (11 dk), Ünalan (10 dk), Kartal (10 dk), Göztepe (8 dk), Soğanlık (8 dk), Yenisahra (7 dk), Kozyatağı (5 dk), Esenkent (5 dk), Bostancı (4 dk), Gülsuyu (3 dk), Küçükyalı (2 dk), Huzurevi (2 dk) bölgelerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. 
 • Metrobüs: İstanbul'un geniş metrobüs hattı sayesinde yeraltı metro ve yerüstü Marmaray dışında en hızlı ulaştırma taşıtıdır.
  Avrupa yakasından gelen metrobüslerin Malte'ye en kısa Yolu:

  Son durak - Söğütlüçeşme durağından indikten sonra -> Yeraltı metroya aktarma yaparak -> Maltepe durağında 3 no'lu kapıdan yer üstüne çıktığınızda kendinizi Malte Plazanın ana girişinde bulursunuz. Bu süreç yaklaşık 15 dakika sürmektedir. 
 • Marmaray ve Otobüs: Malte`ye Marmaray ile ulaşım oldukça kolay. Örneğin:

  Halkalı veya Gebze yönünden gelen Misafirleriniz Maltepe durağında inerek, otobüs veya minibüs ile aktarma yaparak 6-9 dakika içinde plazamıza ulaşabilmektedir. 
WhatsApp chat