İletişim Formu
Lütfen Formu doldurun ve GÖNDER Butonuna basın.
SEND
Login form
Sorry, User can NOT register!

Sanal Ofis Adres Gösterme Nedir ?

Sanal ofis kavramı yeni bir kavram olmamakla beraber bir süredir yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünyadaki her türlü işletme için bir çok hizmet ve ürün sağlamaktadır.

En önemli hizmetlerden biri de işletmelere bir adres sağlamasıdır. Ancak sanal ofis adresi ne demektir, nasıl işliyor ve bunlara sahip olmanın faydaları nelerdir.

Sanal ofis adresi denildiği zaman ‘sanal’ kelimesinden farklı olarak aslında bir şirketin var olabileceği gerçek, fiziksel ve somut bir yerdir.

Sanal ofis adresleri özellikle yeni başlayan girişimciler için oldukça faydalıdır. Birçok şehirde ve ülkede işletmelerinin şirketlerini tescil ettirmeleri için bir ticari alanda adrese ihtiyaçları bulunmaktadır.

Ek olarak firmanızı herhangi bir arama motorunda (sizinle iş yapmadan önce müşterilerinizin kesin yapacakları ) aratacak olan potansiyel müşterilerin, ortakların gözünde profesyonel bir imaj çizmesine yardımcı olur. Sanal ofis adres seçimlerinizde apartman daireleri veya konut alanlarındaki herhangi bir yerde adresinizi göstermekten ziyade, A sınıfı bir binada yada plazada adresinizi göstermek size ekstra güvenilirlik ve prestij kazandıracaktır.

Yapacağınız herhangi bir toplantı için müşterilerinize ev adresinizi göstermek pek profesyonelce görünmüyor değil mi ?

Sanal ofis maliyetleri oldukça düşüktür. Yani serbest çalışanlar, evde çalışanlar, yeni başlayanlar ve girişimler için ilk aşamada oldukça avantajlı ve ilgi çekicidir.

Sanal ofis adresi alanınız yanında birçok ekstra kullanımda bulunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

Posta ve Faks İşlemleri

Şirketinize gelen postalar alınmakla birlikte, ayrıca gelen ve giden tüm fakslarınızın bilgisi size verilir.

Telefon Yönlendirme Servisi

Sanal sekreterler tarafından şirketinize gelen tüm aramalar canlı bir şekilde karşılanıp size yönlendirilir.

Sesli Mesaj Servisi

Müşterileriniz sizi aradıklarında sanal sekreterler tarafından karşılanmadan önce, sesli mesaj servisiyle karşılanmaktadır.

Kira Sözleşmesi

Adresinizi göstereceğiniz firma ile istediğiniz süreler arasında karşılıklı olarak yapılmaktadır.

Fatura

Adresinizi göstereceğiniz süre boyunca aldığınız hizmet karşılığında firmanıza kesilecek ücret tutarıdır.

No comments
Read more...
Sanal Asistanlık nedir

Sanal Asistanlık Nedir ? Faydaları Nelerdir ?

Sanal sekreterler işlerinizi kolaylaştırmak ve başarı için büyük önem sarf etmektedir.

Sanal Asistan İle Verimliliği Arttırın

İşinizi kolaylaştırmak için yetenekli personellere ihtiyacınız olsa da, personeli işe almak ve öte yandan devamlılığını sağlamak kolay değildir. Zaman alıcı ve sizin için masraflı olmaktadır. Başlangıç olarak şirketiniz için maliyeti de tasarruflu hale getirmektedir.

Özellikle resepsiyon görevlileri veya sekreterler başarı için büyük önem sarf ettiğinden bu durum ekip üyeleri için geçerlidir. Telefona cevap verme, ofis düzenli ve hatta düzenli çalışılıyor olunsa dahi birçok işletmenin tam zamanlı hatta yarı zamanlı bile sekreter ihtiyacı bulunmaktadır.

Sanal asistanlar veya sanal resepsiyon görevlileri tam da bu noktada devreye girmektedir. Tam zamanlı bir çalışanın işi almak ve yardım almak arasında bir orta yol gibidir. Sanal asistanlar işinizin yolunda gitmesine yardımcı olurlar.

Sanal Asistanlar Telefonlarınızı Karşılayabilirler

İşletmelerin sanal asistanlık kullanmasının en önemli yanı telefonlarının sanal sekreterler tarafından karşılanmasıdır. Müşterileriniz şirketinizi aradıklarında gerçek bir kişiyle muhatap olmak isterler.

Sanal sekreterlik hizmetinde her aramanız işinizi anlayan, bilgili bir kişi tarafından karşılanmaktadır. Aynı zamanda sık seyahat eden işletme sahipleri içinde sanal sekreterlik hizmetiyle telefona cevap vermek mükemmel bir çözümdür. Özellikle saha görüşmeleri odaklı iş sahibiyseniz yeni bir anlaşma yapmaya odaklanabilir veya seyahatlerinizde işinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Sanal Asistanlar Ekonomik Anlam İfade Etmektedir.

Sanal resepsiyon görevlileri veya sanal sekreterlerin fiyatlandırması kullanıma göre esnektir. Sadece anlaşmanız süresince para ödersiniz. Karşılanması gereken telefon aramalarınız yoksa ve sadece alınacak postalarınız varsa bunun için ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Bu durum çok fazla arama almayan ve yalnızca ofis sekreterlerinin bulunmasını isteyen küçük işletmeler için harika bir hizmettir.

Sanal Sekreter İle Vergilerinizi Basitleştirin

Resepsiyon görevlinizi ve sekreterinizi sanal sekreter çözümüyle değiştirmek işlerin idari yönden kolaylaşmasını sağlamaktadır. Bordro işlemleri, işçi tazminatları veya kendi bünyenizde çalışacak kişileri işe almayla ilgili diğer vergilerden endişe duymanıza gerek yoktur.

Vergi ile ilgili tüm işlemler sanal sekreter hizmeti veren şirket tarafından ele alınmaktadır. Genellikle aylık olarak şirket tarafından aldığınız hizmet kadar faturalandırılırsınız.

No comments
Read more...
Sanal Ofisde Güvenlik

Sanal Ofis Seçiminde Güvenlik

  Sanal ofisin genellikle yararlarını paylaşırken, bazen en önemli özelliği göz ardı edebiliriz. Sanal Ofis Seçiminde Güvenlik , her başarılı kurumun temelini oluşturmaktadır ve Malte Hazır Ofis güvenlik faktörünü çok ciddiye almaktadır. Firma sahipleri için neyin tehlike arz ettiğini anlıyor ve işletmelerin her noktada korunmasını sağlamak için bir adım öteye gidiyoruz.

Sanal Ofislerde Veri Güvenliği

   2019 yılında veri güvenliği çok büyük önem sarf etmektedir. Teknoloji, günlük kullanım alanımız için geliştikçe, tüm verilerimizi çalmaya çalışan kötü taraflar için de gelişerek onların işini kolaylaştırmaktadır.

   Veri ihlallerini önleme konusunda çok dikkatli olmalıyız. Malte Hazır Ofis almış olduğu güvenlik önlemi ile virüslerin ve diğer tehdit unsuru oluşturabilecek güvenlik risklerinin önüne geçer. Kötü tarafların bilgilerinizi çalmak için harcayacağı ve uğraşacakları çabayı hafife almamak gerekir.

   Sanal ofis kurulumu, küçük ve gelişmekte olan işletme sahiplerinin (kötü tarafların en yaygın hedefleri olan) gönül rahatlığıyla çalışmasını sağlamaktadır.

Sanal Ofislerde Telefon Sistemleri

   Müşterilerimizin çoğu ile ilk temas edilen nokta telefon üzerinden yapılmaktadır. Yapılan görüşmeler sırasında paylaşılan bilgilerin önemi ve hassasiyeti telekomünikasyon sistemlerini, korsanları ve diğer tehdit unsurları için popüler hedef haline gelmektedir.

   Telefon sistemlerimiz internet tabanlı olmadığından kötü tarafların internet üzerinden ses protokolü (VOİP) sistemi üzerinden ağa bağlanmalarını önlemektedir.

Sanal Ofislerde Bina Güvenliği

   En önemli güvenlik unsurlarından biri de bina güvenliğidir. Malte Hazır Ofis A sınıfı düzeyinde bir binadır. Üst düzey sınıflandırma bina güvenliği kalitesinden kaynaklanmaktadır. Personelden, alarm sistemlerine kadar Malte Hazır Ofis güvenlik konusunda sektörünün en iyisidir.

   Bu güvenlik sadece Malte Hazır Ofis müşterilerine sağlanan parmak izi sistemi girişiyle arttırılır. Bu sistem sayesinde 7/24 erişim sağlanır ve bir müşteri binaya veya ofisine giriş yaptığında tam zamanını kayıt eder.

Bu güvenlik önlemlerine ek olarak, binanın her noktasının görüntülenmesini sağlayan ve 7/24 her saati kayıt yapan kamera sistemi ile izlenim sağlanır.

Sanal Ofislerde Personel Eğitimi

   Asistanlarımız veri güvenliğinde ustalaşmış kişilerdir. Profesyonellik ve gizliliğin korunmasının öneminin farkındadırlar. Bu durum tüm firmalarda olduğu gibi, özellikle hukuk firmaları ve tıbbı hizmet sağlayıcısı olan firmalar içinde ekstra önem taşımaktadır.

   Ofis güvenliği bazen göz ardı edilebilir, fakat Malte Hazır Ofis büyüme konusunda hedefi olan firmalar için güvenli bir ofis ortamı sağlamaktadır.

No comments
Read more...
sanal ofis seçerken nelere dikkat edilmeli

Sanal Ofis Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli ?

İşletmeniz için uygun olan ofis seçeneklerinden sanal ofise karar verdiniz. Ancak önünüzde birden çok seçenek olacağından doğru seçeneği bulmak her zaman kolay olmayabilir. Çok fazla seçeneğin bulunduğu büyük Metropol bölgelerinde yaşarken ve çalışırken en iyi çalışma alanını seçmek daha zordur.

  Sanal ofis arayışınızda aşağıdaki 5 faktörü kullanarak kendiniz için en iyi şirketi bulacaksınız.

SANAL OFİS KONUMU

   Öncelikle, size, ekip arkadaşlarınıza ve sizi ziyaret edecek müşterilerinizin kolayca ulaşabileceği merkezi ve elverişli bir lokasyonda ofis aramayı tercih edin. Otopark faktörü sizin için önemliyse, otopark kullanılabilirliğini de göz önünde bulundurmanızda fayda var.

   Sanal ofisler ülkenin birçok yerindeki tercih edilen bölgelerinde bulunmaktadır. Birçok şehirde birden fazla yer bulunmaktadır ve bu durum, hangi bölgenin ihtiyaçlarınız için en doğru olduğu ilde anlamına gelmektedir.

SANAL OFİS TEKNOLOJİSİ

   Tercih edeceğiniz sanal ofiste işinizi yapmak, kolaylaştırmak ve büyütmek için gerekli alt yapı ve teknolojiye sahip olmak durumundadır.  

   Teknoloji ihtiyaçları işletmeden işletmeye değişir. En azından güvenilir ve yüksek hıza sahip internet, aktif çalışabileceğiniz yazıcı ve/veya tarayıcılara sahip olması gerekmektedir. Firmanızın ihtiyacı doğrultusunda konferans telefonlarına, faks makinalarına ve diğer donanım araçlarına da ihtiyaç duyabilirsiniz.

KONFORLU KONFERANS SALONLARI VE TOPLANTI ODALARI

Birbirinden farklı ofis alanlarını, sanal ofislerde ayrıca çalışanların ihtiyaç duyabilecekleri durumunda rezervasyon yaptırabilecekleri konferans salonları ve toplantı odaları bulunmaktadır.

   Toplantı odası veya konferans salonlarına ihtiyaç duymayacağınızı düşünüyorsanız bile ofis seçimi sırasında bunları da kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır. Çünkü işiniz büyüdükçe ve daha fazla müşteri kazandıkça toplantı salonları önem sarf edecektir.

İHTİYACINIZ DOĞRULTUSUNDA DOĞRU ÜCRETİ ÖDEMEK

   Her sanal ofis kullanım alanı, aylık ödemenize hangi hizmetlerin dahil edildiğine göre farklılık göstermektedir. Mesela;

   Bazı sanal ofisler sınırsız çıktı ve kopyalamaya izin verirken diğer sanal ofislerde bu durum sınırlıdır. Bazı sanal ofisler de, adres bildirimi ve evrak alımı ücretsizken diğerlerinde ek hizmet olarak fiyatlandırılır. Bu noktada ihtiyacınız olan hizmetleri belirleyip, bu hizmetleri satın almanız doğru olacaktır.  Dolayısıyla kullanmayacağınız hiçbir hizmete para ödemek durumunda kalmazsınız.

SANAL OFİSİN ESNEK KULLANIM ŞARTLARI

   Kimi sanal ofis sağlayıcıları üyelerin uzun vadeli kira sözleşmesi yapmalarını isterken kimileri de daha esnek sözleşme şartlarına izin verir. Bunu da aklınızda bulundurarak kira sözleşmesi hakkında birkaç soru sormayı unutmayın.

Sanal ofis ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Bizimle irtibata geçmeyi unutmayın!

No comments
Read more...
ofis taşırken yapılması gerekenler

Ofis Taşırken Yapılması Gerekenler

Ofis taşımaya hazırlanıyorsanız planlama sürecinde yapılması gerkenler, hazırlık süreci ve en önemlisi iletişim büyük önem sarf etmektedir. Ofis taşırken yapılması gerekenler zor olsa da işlerinizi kolaylaştırıp, stres ve sorun yaşamadan çalışmanızı sağlayacak 5 adımlık liste.

Ofis Taşıma İçin İlk Adım

Sürece karar verdikten sonra ilk adımı atmaya 2-5 ay öncesinden başlamalısınız.

 • Kira kontratınızı inceleyin. Sözleşme bitiş tarihinden önce ayrılmayı düşünüyorsanız cezai şarta neden olabilir. Bir de, taşınma esnasında oluşabilecek her türlü hasar veya zarar size mal edilebilir.
 • Ofisinizdeki değerli eşyalar ve makinalar için taşıma sigortasına ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edin.
 • Beklentinizi karşılaması ve en iyi hizmeti alabilmeniz için, çeşitli şirketlerden fiyat alın.
 • Gereksiz harcamalardan kaçınmak için bütçenizi ayarlamayı unutmayın.
 • İşlerinizi devralabilecek ve süreçle ilgilenebilecek bir planlama ekibi oluşturun.

Ofis Taşıma İçin İkinci Adım

Taşınma tarihiniz belli olduktan sonra iç ve dış tarafların ofis değişikliğinizden haberdar olmaları önemli bir faktördür.

 • Mülk sahibinize taşınacağınız konusunda bilgi verin ve resmi yollarla yazılı bir şekilde de bilgilendirin.
 • Taşınacağınız tarihi ve adresinizi çalışma arkadaşlarınızla paylaşın.
 • Çalışan ve müşteri listenizin güncelliğini kontrol edin.
 • Ekip arkadaşlarına süreçle ilgili sorumlulukları hakkında bilgi verin.
 • Bilgi İşlem Departmanınıza taşınacağınızın bilgisini verip, taşınma günü ile ilgili gerekli alt yapıların yapılmasını sağlayın.
 • Adres değişikliğinizi bildirmeniz gereken kişilerin ve kurumların listesini hazırlayın,

gerekli bilgiyi verin.

 • Yeni ofis adresine karar verdiğiniz firmaya başlayacağınız tarihi bilgi verin.

Adres değişikliğini kim göndermeli:

● Müşteriler ve ortaklar;
● Ait olduğunuz meslek kuruluşları;
● Kırtasiye hizmetleri;
● Bankalar ve finansal kurumlar;
● Herhangi bir yemek servisi şirketi;                 
● Telefon şirketi;
● Fotokopi makineleri veya yazıcılar için servis şirketleri;
● Sigorta şirketleri;
● Herhangi bir hesap departmanı;
● İnternet servis sağlayıcınız;
● Şirketinizin kullandığı ek hizmetler.

Ofis Taşıma İçin Üçüncü Adım

Ofis taşırken yapılması gerekenlerde önemli adımlardan birisi de üçüncü adımdır. Şimdi tüm ofisinizin ekipmanını eski ofisinizden yeni ofisinize taşıma sürecinizi değerlendirme zamanı!

 • Yeni ofisiniz detaylı kat planlarını isteyin.
 • Çalışanlarınıza ayrıntılı kat planlarını paylaşıp, gerek duyulursa yeni ofisinizde bir toplantı düzenleyin.
 • Mevcut ofis ekipmanlarınızın listesini oluşturun.
 • Güncel ofis alanınızı ölçün.
 • Yeni ofisinizde işlerinizin nasıl ilerleyeceğini planlayın.
 • İhtiyacınız olabilecek gerekli ekipmanlar için ilgili şirketlere danışın.
 • İhtiyacınız olacak kırtasiye malzemelerinin listesini hazırlayıp, siparişini verin.
 • Yeni ofisiniz için giriş kontrollerini sağlayın.
 • Her çalışanınıza ayrı numara ve dahililer verin ve ekipman kurulumunu sağlayın.
 • Yeni ofisinizdeki temizlik hizmetleri hakkında bilgi alın.
 • Asansör bakımı ve bina yönetiminin yanı sıra taşınma sürecine katılacaklar için acil irtibat numarası belirleyin.
 • Gerek duyulursa depolama alanlarınızı oluşturun.

Planlama ekibinin yapması gerekenler;

 • Paketleme düzeni ve işlemlerini ayarlamak.
 • Kendi bölümlerinin paketleme işlerini denetlemek için her ekipten bir kişiyi görevlendirmek.
 • Ekipmanların kendi bölümlerine göre paketlenmesinin ve yerleştirilmesinin sağlanması.
 • Masa düzeninin açıkça belirtildiğinden emin olunması.
 • Her çalışan için hazırlanan masa numarası, dahili ve yeni konumla ilgili bilgileri paylaşmak.
 • Çalışanların ofislerine kişisel eşyalarını getirmelerini sağlamak.
 • Ulaşım ile ilgili gerekli yol tariflerini ayarlamak.
 • Tüm elektronik ekipmanları isimlendirmek için yol belirlemek ve tüm çalışanların bilgilendirilmesini sağlamak.
 • Taşınma aşamasında yeni ofiste ve eski ofiste kimlerin bulunacağını belirlemek.
 • Anahtarları, giriş bilgilerinin veya güvenlik bilgilerinin tümünün mevcut olduğundan emin olun.

Ofis Taşıma İçin Dördüncü Adım

Taşınma günü geldiğinde iyi hazırlanmış olunmalı. Her şeyin düzenli bir şekilde gitmesini sağlamak için yapmamız gerekenler!

 • Acil durum numaralar listesini çıkarın.
 • Ekip çalışanları için yiyecek-içecek bütçenizi ayarlayın.
 • Tüm ekipmanların teknik donanım, bilgisayar, telefonların taşındığından emin olun.
 • Telefon hatlarının ve kurulacak sistemin çalışması için bir gün belirleyin.
 • Tüm eşyaların doğru yerleştirildiğinden emin olmak için ilgili birimdeki görevlendirilen çalışanların hazır olduklarını kontrol edin.
 • Taşınma aşamasında klima ve camların açık olmasını sağlayın.

Ofis Taşıma İçin Beşinci Adım

Büyük taşınma işlemi bitti! Şimdi son işleri halletme kısmına gelindi. En kısa sürede işe başlayabilirsiniz.

 • Tüm elektronik ve teknik ekipmanlarınızı ayarlayın.
 • Telefon dahili ve hat kurumlarını sağlayın.
 • Yeni telefon listesi oluşturup, bölümlerine göre ayarlayın.
 • Personelinizin kolaylıkla yerleşebilmesi için tüm alanların açıkça belirlendiğinden emin olun.
 • Yeni ofisinizde ayrıntılı bir kontrol yapın ve varsa hasarı bina yönetimine bildirin.
 • Yeni ofis için kart ve anahtarları çalışanlarınıza dağıtın.
 • Yeni ofis için tüm fatura ve ödemeleri kontrol edin.
 • Sigorta şirketinizle görüşüp, sigortanızın yeni adresinize transfer edildiğinden emin olun.
 • Eski ofisinizin varsa depozitosunu aldığınızı onaylayın.
 • Eski ofisinizin tüm anahtar ve giriş kartlarını toplayıp, geri yollamayı unutmayın.
 • Yeni Bilgi İşlem Departman ve sistem kurulumlarını yapın.
 • Ofisin ısınma işlemleri için gerekli personel ekibini ayarlayın.
 • Her çalışanınız için ‘Yeni Ofise Hoş geldin!’ paketi ayarlayıp, masalarına bırakın.
 • Adres değişikliğini ile ilgili basın bülteni hazırlayıp, yayınlayın.
 • Web sitenizdeki iletişim bilgilerinizi güncelleyin.

Harika! Ofis taşıma sürecini başarıyla tamamladınız.

Listemiz stres yaşamadan ofis taşıma işleminize yardımcı olmuştur umarız. Şu anda kiralık ofis arıyorsanız, ofis uzmanlarımız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

No comments
Read more...

Ofis Modelleri

Ofis mobilyaları, elektronik, dijital aksamın yanı sıra, değişik model oluşturan seçenekler firmaları da cesaretlendirmektedir. Zeminler, duvar ve tavan yapısı oldukça özel olan, çalışma masası, sandalyeleri, koltukları çok rahat olan bir ofis, adeta insanların kendi evinin konforunu ve rahatlığını sağlamaktadır. Özellikle firmaların itibarını ortaya koyan en önemli etkenlerden biri de birbirinden kaliteli ve modelleriyle etkileyici olan ofis modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor. Müşteri kurumundaki insanların bu ortamda girmesiyle birlikte filmi hakkındaki düşüncesi tamamen değişebilir. Adeta itibarınızı bir karşılığı olan birbirinden farklı modelleriyle de insanları etkileyen çok özel ofis ve büro hizmetinizde. Şık ve temiz görüntüsünün yanı sıra modern kaliteli ve ferah çalışma ortamını da unutmamak gerekiyor. Aynı şekilde personelin iş devamlılığını ve yaratıcılığını yükseltecek ekipman kalitesi de burada çok büyük önem taşımaktadır.

Birbirinden Güzel Ofis Modelleri

Firmanızın kalabalık bir iş grubunu temsil eden çalışması da yine önemli bir altyapı gerektiriyor. Uzman bir tasarımcı ve eksiksiz tedarikçi katkısı ile birlikte insanlara güven veren, çalışanların ise performansını arttıran bir ofis yapısına sahip olabilirsiniz. Elbette ki burada sizin tavsiye edeceğiniz ofis modelleri içerisinden seçeceğiniz tercih, kesinlikle doğru tercihin göstergesi olmalıdır. Modeller çok cazip olduğu gibi çalışma ortamının insanlara kattığı rahatlık ve ferahlık, insanların sıkılmasını engellediği gibi daha yaratıcı bir düşünce yapısına sahip olmasına da katkı sağlıyor. Nasıl ki dijital teknolojiler gelişiyor, aynı şekilde inşaat teknolojisinin gelişiminin de ofis ve bürolar üzerindeki olumlu etkisi unutmamak gerekiyor.
Teknoloji çok gelişti ve özellikle de dijital teknolojinin kullanıldığı ofis cihazları işleri daha da kolaylaştırıyor. Her yönden özenle tasarlanan bir çalışma olduğunu düşünecek olursak, ofisleri ve büroları kullanan insanların yükselen performansı, bu olumlu çalışmanın bir karşılığıdır. Kullanılan malzeme kalitesi ve ekipman özellikleri, elbette ki firmalar ve girişimcileri adına çok büyük bir fırsat ortaya koymaktadır.

Ofis Modelleri ve Fiyatları

Çalışma alanını oluşturacağınız esnada bütçenizi değerlendirme yapmanız elbette ki önemli. Şunu unutmayın ki reklam her zaman için girişimciler adına iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Özellikle konuklarınızın gelip gitmesi ve halka açık bir bölgede kaliteli bir yapılanmanın, reklam açısından da bir karşılığı olduğunu söyleyebiliriz. Özel ile modern bir şekilde hazırlanmış çalışma masaları, dijital teknolojileri en kalitelisini kullanılan kaliteli ofisler, her zaman daha çok ilgi çekici olmuştur.
Fiyatlar ise hiç de sandığınız gibi pahalı değil. Özellikle büyük projelerin işlendiği mekânlarda yapacağınız masrafı fuzuli olarak görmemek gerekiyor. Gerek toplantılar gerekse de müşterilerine ziyaretçiler, ofis yapınızla elbette ki olumlu şekilde ilgilenmelidirler. Birbirinden güzel ve olağanüstü çeşitleri ile dikkat çeken ofis modelleri, aynı zamanda fiyatlarıyla da ayrıcalıklı olduğunu net bir şekilde gösteriyor. Firmamız ise bu alandaki kaliteli üretimi ve hizmet sunumu noktasında kendini aşan projelere imza atmış durumda.

No comments
Read more...

Sanal Ofis Nasıl Kurulur?

Girişimci olmaya karar verenler için zorunlu olan ihtiyaçlardan bir tanesi de ofis sahibi olmaktır. Hizmet verdiğiniz sektör de müşterilerinize güven vermek ve daha iyi şartlarda çalışabilmek adına ofis sahibi olmanız kaçınılmazdır. Hangi alanda hizmet veriyor olursanız olun, adresinizin belirli bir şekilde yansıtılıyor olması sizi diğer rakiplerinize göre bir adım öne taşıyacaktır. İşinizin bir parçası olan ofis kiralamanın oldukça meşakkatli bir iş olduğunu girişimciler bilir. Ofisi kiraladıktan sonra yine de almak zorunda olduğunuz ofis eşyaları sizin için masraf olmaktan çıkmayacaktır. Böylece giderleriniz artacak ve sizin işinizi biraz daha zorlaştıracaktır. Yeni bir iş kurduysanız veya daha iyi şartlar altında bir yere taşınmak istiyorsanız, sanal ofis sizin kullanımınız için oldukça uygun olabilir. Sanal ofis nasıl kurulur hakkında bilgi verelim.

Sanal ofis, gelişen iş dünyasıyla birlikte, insanların daha rahat çalışabilmeleri adına zamanla trend haline gelen bir hizmettir. Genelde yer kiralamaya karar veren şirket veya firmalar tarafından tercih edilir. Kendinize ait bir ofis kiralamaktan daha çok avantajlı olan aynı zamanda masraflarınızı minimum hale getiren artık bir çok işveren tarafından tercih edilen bu hizmet oldukça kullanışlıdır. Malte Business CenterMalte Plaza’da 5 yıl boyunca müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına önerileri daima göz önünde bulundurarak ofis sahibi olma konusunda yardımcı oluyor. Tek kişilik ofislerden tutun, daha fazla eleman adedinize göre yardımcı olan Malte Business, aynı zamanda ortak kullanım alanları konusunda size oldukça rahat imkanlar sunuyor. Bu sayede çalışanlarınızla birlikte konforlu toplantı salonlarında geniş imkanlara sahip kullanışlı ortamları kullanarak toplantılarınızı yapabilirsiniz. Sadece size verilen kira bedelini ödeyerek sınırsız içecek imkanlarıyla çalışanlarınıza oldukça rahat bir ortam sağlayabilirsiniz.

Sanal ofis kurmaya karar verdiyseniz bizi arayın. Size ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlayarak, daha iyi bir ortam da çalışmanızı sağlayalım. Hizmetlerimiz bununla sınırlı kalmamakla beraber, elektrik, su gibi giderleriniz de sizden hiç bir şekilde talep edilmemektedir. Böylece sadece kiranızı ödeyerek, kablo tv, internet hizmeti, sınırsız içecek imkanlarıyla rahat ve konforlu iş hayatınıza merhaba diyebilirsiniz. 24 saat açık olan Malte Business’le günün her hangi bir saatin de gelerek, kendinize ait ofisiniz de çalışabilirsiniz. İhtiyacınıza göre talep ettiğinizde, sekreter ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Siz ofisinizde olmadığınızda bile, adınıza teslim alınan tüm kargo veya kuryeleriniz yine tarafımızdan size teslim edilir. Böylece size gelen tüm paketleri de geri çevirmek durumunda kalmazsınız.

Çalışanlarınız ve sizin için ulaşım olarak daha iyi bir yer arıyorsanız Malte Business oldukça iyi bir konumda. Metroya ortalama yarım dakikalık mesafesiyle hiç bir şekilde trafiğe kalmadan ofisinizde erkenden ulaşabilirsiniz. Trafik saatleri, sabah ya da akşam sizin için zorlu bir maraton olmaktan çıkacaktır. Siz de hem ulaşım hem de hizmet olarak daha iyi bir yer de olmak istiyorsanız, sanal ofis kiralama konusunda bizimle iletişime geçin. Size merak ettiğiniz tüm konular da yardımcı olalım.

No comments
Read more...

Sanal Ofis Kurmak Yasal Mı?

Firmamız mükemmel ve kusursuz ofis ortamları hazırlama noktasında çok başarılı çalışmalar yapmaya devam ediyor. Evdeki modeme göz kamaştırıcı hizmetlerimizin yanı sıra uygun fiyatlı ve avantajlı seçenekler üzerinde de dikkatlice çalışmalarımız devam ediyor. Gösterişli ve kaliteli imkânların yanı sıra aynı zamanda uygun fiyatlı seçenekler için size değişik alternatifler hazırlamak bizim temel görevimiz olarak dikkat çekiyor. Burada özellikle size önerdiğimiz sanal ofis fırsatları hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir çözüm olarak önemli bir niteliği ortaya koymaktadır. Aslında pek çok firma veya girişimci için bazı tereddütler veya soru işaretleri oluşabilir. İnsanların bilgi alması ve bilmediği bir konuda aydınlanması kadar doğal bir şey yok.

Pek çok müşterinin sanal ofis kurmak yasal mı soruları ortaya çıktığı gibi aslında bu soruları makul ve mantıklı bir şekilde cevaplamak çok önemli. Elbette ki son derece yasal ve kullanışlı olan bir yöntem bundan sonra ülkemizde en çok tercih edilen güvenilir çalışma sistemlerinden biri olmaya devam edecek. 7/24 sekreter desteği ve yabancı dil avantajı ile beraber her türlü imkânı yakından takip edecek muazzam bir potansiyel, elbette ki meşru koşulları ile birlikte isteyene hizmet vermeye devam edecek. Büyük bir dikkatle ve yoğun çalışmalarla oluşturulmuş sanal ofis ortamı, avantajları ile birlikte bir fırsat olmaya devam edecek ve pek çok firmanın yine öncelikli tercihi olacak.

Sanal Ofis Kurmak Yasal Mı Bunu Anlamak Çok Önemli

Elbette ki pek çok firma veya farklı sektörde çalışan şirket işini ve çalışma ortamını kesinlikle riske atmak istemez. Yasal yollardan güvenilir teknikler ve uygulamalar her zaman için kullanılmaya ve ön planda olmaya devam edecektir. Yaptığı başarılı yatırım ve aldığı olumlu sonuçlar ile beraber firmamızın sanal ofis konusundaki projeleri gerçekten göz kamaştırmaya devam ediyor.

Sanal ofis kurmak yasal mı öncelikle bu soruyu cevaplayarak işe başlamak gerçekten önemli. Çok sayıda farklı sektör unsuruna pazarladığımız bir hizmetin elbette ki yasal olması beklenir. Göstereceğiniz bu yeni ve geçerli adres ile birlikte bundan sonraki adımlarınızı çok daha sağlam temeller üzerinde atmanız mümkündür. Firmamızın en yasal ve en uygun koşullarda oluşturduğu mükemmel hizmet sunumu başarılı bir çalışma performansı için alt yapı oluşturmaya devam etmektedir.

Sanal Ofis Kurmak Yasal Mı Uzmanından Öğrenin

Ofis fırsatları ve güvenilir çalışma mekânları konusunda çok önemli adımlar atan firmamızı bu konuda duayen olarak kabul etmek son derece doğru bir yaklaşım. Sanal ofis kurmak yasal mı dediğiniz de bunun cevabını verecek sektör unsuru mutlaka uzman olmalıdır. Bu sektörde hizmet veren ve güvenilir çalışma mekânı oluşturma konusunda başarılı adımlar atan firmamız elbette ki bilinçli ve doğru cevap konusunda daha güvenilen adres olacaktır.

Mükemmel bir çalışma ortamını size cazip fiyatlarla sunan bir sistemin yasal olması ve aynı zamanda desteklenmesi gerçekten büyük önem taşımaktadır. Böylesine geçerli bir olumlu bir yöntem kullanma şansına sahip olan çok sayıda firma için bunun iyi bir avantaj olduğunu rahatlıkla söylemek mümkündür. Bu ve benzeri konularda detaylı ve yeterli bilgi için firmamız kaynak ve adres olarak gösterilebilir.

No comments
Read more...