Çağrı Yönlendirme Nedir?

Çağrı yönlendirme siz nerede olursanız olun veya saat kaç olursa olsun
15 Kasım, 2022 yazan
Admin ( Author )

İşinizi yönetirken sıklıkla ziyaret ediyorsanız müşterileriniz, iş arkadaşlarınız, yatırımcılarınız siz seyahatteyken sizinle iletişim kurmakta zorlanabilirler. Buda şirketinizin büyümesine ve gelişmesine engel olabilir. Böyle zamanlarda günümüzde popüler ve sıklıkla kullanılan çözüm çağrı yönlendirmesidir.

Çağrı yönlendirme siz nerede olursanız olun veya saat kaç olursa olsun şirketinize gelen çağrıları yönetmeniz ve kontrol etmeniz için iyi bir yoldur. Masanıza bağlanmadan, aramalarınızın gelmesini beklemeden şirketinize bağlanma şansı sağlar.

Çağrı Yönlendirmenin Faydaları

Çağrı yönlendirme sistemini kullanmanın en iyi nedenleri;

Ulaşılabilirlik

Çağrı yönlendirme sistemi size farklı yerlerde çalışma özgürlüğü verir. Dünyanın neresinde olursanız olun veya hangi telefonu kullanıyorsanız kullanın çağrı yönlendirme size ulaşma imkanı verir.

7/24 Destek

Bu hizmet çağrılarınızı saat farketmeksizin bulunduğunuz yere yönlendirmektedir. Böylece siz telefonla görüşseniz dahi daha sonra aramaya dönüş yapabilirsiniz. Bu şekilde her saat telefonunuza bağlı kalmaktan kurtulabilir ve önemli bilgilerin size iletileceğini bilerek gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Müşteri Hizmeti

Firmanız için bir arama yönlendirme servisiniz mevcut ise şirketinizdeki müşteri deneyimlerinizi geliştirebilirsiniz. Müşterileriniz ile olan bu bağlantılarınız görüşmelerinizin artmasına yardımcı olacaktır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti artacaktır.

Maliyet

Firmanız için çağrı yönlendirme servisini kullanarak şirketinizin değer ve kalitesini arttırabilirsiniz. Bir çağrı cevaplama sistemi kurmak, telefona cevap vermek, not tutmak, randevuları planlamak ve çağrılarınızı aktarmak için bir personel tutmaktan daha ekonomiktir.

inç SSS


1-56 Kişilik
Ofisler vaya
komple Plaza Katı

 

  • 1-56 Kişilik 8-330 Metrekare manzaralı Ofisler
  • Kilitlenebilinir müstakil Ofis Odaları 
    sadece size ait )
  • Mobilya, Aksesuar ve BT Altyapı dahil
  • Her Ofiste ayarlayabilinir VRF Isıtma ve Soğutma Sistemi
  • Ücretsiz Çay, Kahve, Su ve Mutfak Kullanımı
  • 7/24 Güvenlik ve Temizlik Personeli
  • Tüm Masraflar dahil: Doğalgaz, Su, Elektrik vb.
Hazır Ofisler
Admin ( Author ) 15 Kasım, 2022
Bu gönderiyi paylaş
Etiketler
Arşivle