Sanal Ofis Kiralamak Mantıklı Mıdır?

İstanbul gibi bir Metropol şehrinde ulaşımı kolay bir yer kiralamak size pahalıya mal olacaktır.
15 Kasım, 2022 yazan
Admin ( Author )

Yeni bir iş kurdunuz. Yeni bir internet satın alacak, ya da yeni bir telefon hattı çektirerek müşterilerinize ulaşmanın bir yolunu bulacaksınız. Bununla birlikte ayrıca kiraladığınız ofis için eşya satın almanız gerekeceğini unutmayın. Çalışanlarınızın daha verimli çalışabilmeleri için en iyi mobilya ürünlerini kullanacaksınız. Tabi ki ihtiyaçlar sadece bununla kalmıyor. Ofisiniz de çay servisi yapabilecek ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir elemana daha ihtiyacınız olacaktır. Elemanlarınızın ulaşımı daha kolay olabilmesi adına rahat gidip gelebilecekleri bir semtte yer kiralamanız gerekecektir. İstanbul gibi bir Metropol şehrinde ulaşımı kolay bir yer kiralamak size pahalıya mal olacaktır.

Tüm bu ihtiyaçları göz önünde bulundurduğunuzda sanal ofis kiralamak sizin için çok daha karlı bir iş olacaktır. Sanal ofis kiraladığınızda bir çok masrafınızdan kurtularak giderlerinizi düşürebilirsiniz. Kendinize ait ortak toplantı salonlarını kullanarak çalışanlarınızla daha sakin bir ortamda bir araya gelebilirsiniz. Böylece yoğun iş temposunda kaynaklı problemlerinizi daha rahat bir şekilde hallederek verimli olabilirsiniz. Kendinize ait bir ofis kiraladığınızda düşünmeniz gereken temizlik masrafları da karşınıza çıkacaktır. Bunun için ayrıca bir çalışan bulundurmanız bile gerekebilir. Sanal ofis sahibi olduğunuzda hiç bir şekilde temizlik masraflarınız karşınıza çıkmayacak, ofisinize geldiğinizde Malte Business sizin yerinize tüm temizlik işlerinizi halledecektir. Üstelik tüm temizlik işlemleri için kira bedelinden başka bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan hizmet alabilirsiniz.

Ofisinizde bulunmadığınız zamanlarda sizin için gelen paketleriniz tarafımızdan teslim alınarak daha sonra size teslim edilir. Böylece sizin ofiste olmadığınız zamanlarda paketinizin elinize ulaşmasında hiç bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Ayrıca bir sekreterlik hizmeti almak istediğinizde, sekreterimiz tarafınıza gelen tüm telefonları size yönlendirerek müşterilerinize daha iyi hizmet verebilmenize yardımcı olacaktır. Sanal ofisinizde bulunmadığınız zamanlar da bile siz müşterilerinize hizmet vermeye devam edeceksiniz. Sanal ofis kiralama konusunda avantajlarınız bununla kalmıyor. Sizin daha iyi hizmet alabilmeniz için tecrübelerimizle oluşturduğumuz kalitemiz ile size hizmet veriyoruz.

Sınırsız içecek hizmeti ile çalışanlarınız istediği saatte çay veya kahvelerini çalışarak tüketebilirler. Böylece onların daha rahat ve konforlu bir ortamda çalışmalarına yardımcı olabilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetleri aldığınızda ek ücret ödemeniz olmadan masraflarınızı minimum seviyelere indirmenin keyfini sürebilirsiniz. Siz de İstanbul’da ulaşımı kolay ve tüm bu imkanlara sahip bir yerde sanal ofis sahibi olmak istiyorsanız, dilerseniz Maltepe’de bizi ziyaret edebilir, dilerseniz telefon ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lokasyon olarak ulaşılması kolay bir yerde bulunan ofisimiz sayesinde havaalanından gelen müşterilerinizi bile karşılayabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havaalanına yakın olan yerimiz sayesinde yurt dışından gelen misafirlerinize ulaşım olarak rahatlık sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizin ve çalışanlarınız için de metroyu kullanarak trafiğe takılmadan işinize başlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sanal ofis İstanbul için bizimle iletişime geçin, giderlerinizi azaltarak kaliteli bir yer de çalışmanın keyfini sürün.


1-56 Kişilik
Ofisler vaya
komple Plaza Katı

 

  • 1-56 Kişilik 8-330 Metrekare manzaralı Ofisler
  • Kilitlenebilinir müstakil Ofis Odaları 
    sadece size ait )
  • Mobilya, Aksesuar ve BT Altyapı dahil
  • Her Ofiste ayarlayabilinir VRF Isıtma ve Soğutma Sistemi
  • Ücretsiz Çay, Kahve, Su ve Mutfak Kullanımı
  • 7/24 Güvenlik ve Temizlik Personeli
  • Tüm Masraflar dahil: Doğalgaz, Su, Elektrik vb.
Hazır Ofisler
Admin ( Author ) 15 Kasım, 2022
Bu gönderiyi paylaş
Etiketler
Arşivle