Sanal Ofis Avantajları

Normal bir ofisin büyük ölçüde gider tablosu vardır ve iyi geliri olmayan bir kişi için bu durum dezavantajı içerir.
15 Kasım, 2022 yazan
Admin ( Author )

Modern çalışma seçeneğiyle sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaygınca kullanılan bir sistem haline gelen Sanal Ofis, kişilere yalnızca mali açıdan değil işleyiş bakımından da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bugün bir ofis açmak ve sorumluluğunu üstlenmek ciddi boyutta stres içeren bir iştir. Yani kişiyi maddi ve manevi yoran aynı zamanda veriminin düşmesine yol açan bir uygulamayı içerir. Oysaki kişiler ofislerini müşterileriyle bağlantılarını güçlendirmek ve daha fazla kazanmak için çarlar. Ancak durum zaman içinde tam aksi yönde geliştiği için bir süre sonra zorlayıcı olur ve hatta bazı kişiler için sektörden çekilme nedeni bile olabilir. Çünkü normal bir ofisin büyük ölçüde gider tablosu vardır ve iyi geliri olmayan bir kişi için bu durum dezavantajı içerir. Bu nedenle günümüzün Sanal Ofis Avantajları konusunu incelemek ve değerlendirmek, emin olunuz ki tercih eden kişinin menfaatine olacaktır.

Peki, Sanal Ofis Ne İşe Yarar?

Her bireyin kendi alanında tek istediği güvenilir bir adres temin edebilmektir. İşte bu noktada devreye giren Sanal Ofis Hizmetleri, kişiye iyi bir lokasyonda adres sahibi olma imkanı verir. Tabi ki, bununla sınırlı kalmayan ve pek çok avantajı bir arada sunan sistem içinde kurumsal bir telefon hattı ile sekreter hizmeti de yer almaktadır. Sizin için çalışacak olan sekreter hiçbir aramayı kaçırmadan tüm telefonları yanıtlar ve gerekli notları alarak tarafınıza iletir. Bu durum müşterileriniz açısından da olumlu bir izlenimi beraberinde getirir. Ayrıca kargo, posta gibi evraklarınız muhafaza edilir ve isterseniz belirttiğiniz bir adrese gönderilir isterseniz de elden teslim alabilirsiniz. Pazarlama, internet gibi çalışma alanına sahip olan kişiler için ideal bir hizmet türü olan Sanal Ofis, son derece ekonomik ve esnek kullanım seçeneklerine sahiptir. Yani ay içinde birden fazla toplantı salonunu kullanabilir, dilediğiniz an sizin için bir ofis hazırlanabilir. Genel anlamda bu ofis çözüm yolu için bir açıklama yapmak gerekirse, sizlere her gün gidebileceğiniz fiziksel bir çalışma alanı sunmayabilir ama ihtiyacınız olduğunda tüm ofis gerekliliğinizi karşılayacak bir hizmeti içerir diyebiliriz.

Sanal Ofisi Kimler Kiralayabilir?

Bugün herhangi bir sektörde yer alan veya yeni bir atılımda bulunmak isteyen her birey resmi adres, kurumsal telefon hattı ve iyi bir imaj oluşturmak için Sanal Ofis Kiralama hizmetinden yararlanabilir. Bu uygulamadan faydalanmak için hiçbir kısıtlama yoktur. Dileyen herkes yani günlük aktif şekilde ofis ihtiyacı duymayan kişiler müşteri görüşmeleri ve haftalık, aylık toplantıları doğrultusunda kendisine en uygun paket seçeneklerini değerlendirerek ofis gereksinimini giderebilir. Bunun yanı sıra ilerleyen dönemde aktif şekilde ofis kullanmak isteyenler ise Hazır Ofis Kiralama seçeneğini tercih edebilir ve 1 ila 7 personel sayısına kadar hazır şekilde sizlere sunulacak tam donanımlı ofislerde işleyişini sürdürebilir.


1-56 Kişilik
Ofisler vaya
komple Plaza Katı

 

  • 1-56 Kişilik 8-330 Metrekare manzaralı Ofisler
  • Kilitlenebilinir müstakil Ofis Odaları 
    sadece size ait )
  • Mobilya, Aksesuar ve BT Altyapı dahil
  • Her Ofiste ayarlayabilinir VRF Isıtma ve Soğutma Sistemi
  • Ücretsiz Çay, Kahve, Su ve Mutfak Kullanımı
  • 7/24 Güvenlik ve Temizlik Personeli
  • Tüm Masraflar dahil: Doğalgaz, Su, Elektrik vb.
Hazır Ofisler
Admin ( Author ) 15 Kasım, 2022
Bu gönderiyi paylaş
Etiketler
Arşivle