Sanal Asistanlık Nedir ?

Sanal sekreterler işlerinizi kolaylaştırmak ve başarı için büyük önem sarf etmektedir.
15 Kasım, 2022 yazan
Admin ( Author )

Sanal Asistan İle Verimliliği Arttırın 

İşinizi kolaylaştırmak için yetenekli personellere ihtiyacınız olsa da, personeli işe almak ve öte yandan devamlılığını sağlamak kolay değildir. Zaman alıcı ve sizin için masraflı olmaktadır. Başlangıç olarak şirketiniz için maliyeti de tasarruflu hale getirmektedir.

Özellikle resepsiyon görevlileri veya sekreterler başarı için büyük önem sarf ettiğinden bu durum ekip üyeleri için geçerlidir. Telefona cevap verme, ofis düzenli ve hatta düzenli çalışılıyor olunsa dahi birçok işletmenin tam zamanlı hatta yarı zamanlı bile sekreter ihtiyacı bulunmaktadır.

Sanal asistanlar veya sanal resepsiyon görevlileri tam da bu noktada devreye girmektedir. Tam zamanlı bir çalışanın işi almak ve yardım almak arasında bir orta yol gibidir. Sanal asistanlar işinizin yolunda gitmesine yardımcı olurlar.

Sanal Asistanlar Telefonlarınızı Karşılayabilirler

İşletmelerin sanal asistanlık kullanmasının en önemli yanı telefonlarının sanal sekreterler tarafından karşılanmasıdır. Müşterileriniz şirketinizi aradıklarında gerçek bir kişiyle muhatap olmak isterler.

Sanal sekreterlik hizmetinde her aramanız işinizi anlayan, bilgili bir kişi tarafından karşılanmaktadır. Aynı zamanda sık seyahat eden işletme sahipleri içinde sanal sekreterlik hizmetiyle telefona cevap vermek mükemmel bir çözümdür. Özellikle saha görüşmeleri odaklı iş sahibiyseniz yeni bir anlaşma yapmaya odaklanabilir veya seyahatlerinizde işinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Sanal Asistanlar Ekonomik Anlam İfade Etmektedir.

Sanal resepsiyon görevlileri veya sanal sekreterlerin fiyatlandırması kullanıma göre esnektir. Sadece anlaşmanız süresince para ödersiniz. Karşılanması gereken telefon aramalarınız yoksa ve sadece alınacak postalarınız varsa bunun için ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Bu durum çok fazla arama almayan ve yalnızca ofis sekreterlerinin bulunmasını isteyen küçük işletmeler için harika bir hizmettir.

Sanal Sekreter İle Vergilerinizi Basitleştirin

Resepsiyon görevlinizi ve sekreterinizi sanal sekreter çözümüyle değiştirmek işlerin idari yönden kolaylaşmasını sağlamaktadır. Bordro işlemleri, işçi tazminatları veya kendi bünyenizde çalışacak kişileri işe almayla ilgili diğer vergilerden endişe duymanıza gerek yoktur.

Vergi ile ilgili tüm işlemler sanal sekreter hizmeti veren şirket tarafından ele alınmaktadır. Genellikle aylık olarak şirket tarafından aldığınız hizmet kadar faturalandırılırsınız.


1-56 Kişilik
Ofisler vaya
komple Plaza Katı

 

  • 1-56 Kişilik 8-330 Metrekare manzaralı Ofisler
  • Kilitlenebilinir müstakil Ofis Odaları 
    sadece size ait )
  • Mobilya, Aksesuar ve BT Altyapı dahil
  • Her Ofiste ayarlayabilinir VRF Isıtma ve Soğutma Sistemi
  • Ücretsiz Çay, Kahve, Su ve Mutfak Kullanımı
  • 7/24 Güvenlik ve Temizlik Personeli
  • Tüm Masraflar dahil: Doğalgaz, Su, Elektrik vb.
Hazır Ofisler
Admin ( Author ) 15 Kasım, 2022
Bu gönderiyi paylaş
Etiketler
Arşivle