Toplantı Odası Rezervasyonu İpucları

Toplantılar tarafların özel bir ofisin bulunmadığı takdirde merkezi bir yere gitmesini gerektirebilir
15 Kasım, 2022 yazan
Admin ( Author )

Teknoloji, uzaktaki ekiplerle veya şehir dışındaki müşterilerle bağlantı kurmayı kolaylaştırırken, çoğu zaman yine de yüz yüze toplantı veya konferansa ihtiyaç duyulmaktadır. Personeliniz ve müşterilerinizle yüz yüze gelmenin büyük önemi vardır. Uzak toplantılarda bulunamayan samimi bir görüşme sağlar.

Ancak bu toplantılar tarafların özel bir ofisin bulunmadığı takdirde merkezi bir yere gitmesini gerektirebilir. Bu, bir toplantıyı veya konferans salonunu koordine etmeyi son derece zorlaştırır. Özellikle de yabancı bir şehirde bir toplantıyı koordine ediyorsanız.

İşte size konferansınız veya toplantınız için doğru yeri seçerken göz önünde bulundurmanız gereken 4 ipucu.

Ulaşılabilirlik

İş için seyahat etmek zor olabilir. Bir konferansa veya toplantıya katılmak için şehir dışından gelen personel veya müşteriler için rahatlık büyük önem sarfetmektedir. Mekanınıza havalimanlarından, servisle, toplu taşıma ile veya araçla erişilebildiğini düşünün. Ayrıca park etme ihtiyacını da göz önünde bulundurmalı ve yakınlarda park yeri olduğuna emin olmalısınız.

Günlük bir konferanssa, mekanın restoran ve otellere olan yakınlığını da göz önünde bulundurmalısınız. Yürüme mesafesinde seçenekler bulunduğundan emin olmak katılımcılar için maksimum kolaylık sağlayacaktır. Gün boyunca toplantı veya konferans yapıldıktan sonra konuklarınız için nelerin mevcut olacağını düşünmek de hoş bir hareket olacaktır.

Konaklama

Bir mekan ararken neye ihtiyacınız olacağını düşünün. Ne tür bir teknolojiye ihtiyacınız var? Yemek ihtiyacınız olacak mı? 

Birçok etkinlik ve konferans mekanında büyük ekranlar ve projektörlerin yanı sıra kalemler, ve not defterleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yemek servisi düşünürken, potansiyel diyet kısıtlamalarını düşünün ve mekanınızda uygun yemek seçeneklerin bulunduğundan emin olun. Müşterileriniz için çok memnun edici bir hareket olacaktır.

Ortam

Toplantınız için hangi atmosferin uygun olduğunu düşünmek önemlidir. Şirketinizin değerlerine sürekli olarak maruz kalmayabilecek uzak ekipler ve müşteriler için bu toplantılar, bir bağlılık ve birlik hissini güçlendirmek için önemli bir zamandır.

Muhtemelen kendi ofisinizde ton ve ambiyansına bağlı işletmenizi ve markanızı yansıtan toplantılar düzenlemeye alışkın olsanız da, şehir dışında bir mekan seçmek konfor alanınızdan çıkacağınız anlamına gelir. Bu nedenle, iletmek istediğiniz mesajı yansıtacak bir mekan seçmek önemlidir.

Kullanılabilirlik ve Kapasite

Mekanınızın ihtiyaç duyduğunuzda hazır olduğundan, beklediğiniz insan sayısını karşılayabildiğinden ve güvenliği sağladığınızdan emin olun. Genel bir kural olarak, istediğinizi elde etmenizi sağlamak için birkaç ay önceden mekanınızı aramaya başlamalısınız. Ne kadar gelişmiş bir bildirim mümkün olursa, süreç o kadar sorunsuz olacaktır.

Şirketinizin ihtiyaç duyduğu isteğe bağlı ilham vermek için tasarlanmış toplantı odalarını kaliteli ve profesyonel ortamda sizlere sunuyoruz. Toplantı alanlarımızın her birinde tam güvenli WiFi, sınırsız kahve, çay ve su, yazı tahtaları ile siz ve misafirleriniz için rahat bir çalışma alanı bulunmaktadır. Daha büyük toplantı odalarımızda, MAC veya PC ürünleri için gereken adaptörler de dahil olmak üzere sunumlar için 49 ”TV ekranları bulunur.

Yaklaşan bir toplantınız veya konferansınız varsa size yardımcı olmak isteriz..


1-56 Kişilik
Ofisler vaya
komple Plaza Katı

 

  • 1-56 Kişilik 8-330 Metrekare manzaralı Ofisler
  • Kilitlenebilinir müstakil Ofis Odaları 
    sadece size ait )
  • Mobilya, Aksesuar ve BT Altyapı dahil
  • Her Ofiste ayarlayabilinir VRF Isıtma ve Soğutma Sistemi
  • Ücretsiz Çay, Kahve, Su ve Mutfak Kullanımı
  • 7/24 Güvenlik ve Temizlik Personeli
  • Tüm Masraflar dahil: Doğalgaz, Su, Elektrik vb.
Hazır Ofisler
Admin ( Author ) 15 Kasım, 2022
Bu gönderiyi paylaş
Etiketler
Arşivle