bizi arayın (0216) 222 29 29
Hazır Ofis

Hazır Ofis

Malte Hazır Ofis

.. ve Sanal Ofis Sistemleri, şirket maliyetlerinin en önemli unsurlarından olan, ofis kira, donanım ve ek hizmetler konularında düşük maliyetle müşterilerine Hazır Ofis çözümü sunuyor.

Modern yapısıyla Malte, iş dünyasının en önemli ihtiyacı olan hız ve zamanı kazandırabilmek amacıyla evinde çalışan, mobil iş yapan, işe yeni başlayan, işini geliştiren, temsilcilik yapan ya da sadece prestijli bir iş adresine sahip olmak isteyenlere hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Hazır ve sanal ofislerimizin bazı avantajlarını ise şöyle sıralayabiliriz. İstanbul Anadolu Yakası’nda, Maltepe metro durağına 20 metre mesafesinde, 7/24 hizmet veren güvenlik personeli ve tam donanımlı ofisleri ile müşterilerine ideal çalışma ortamı hazırlayan Malte Hazır Ofis, ekonomik ofis çözümleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Katılımcılarına ofis kurma maliyet ve sorumluluklarını üstlenmeden uluslararası standartlarda ticaret yapabilme olanağı sağlayan Malte Hazır Ofis, ihtiyaca yönelik bireysel ofisler, tam donanımlı toplantı salonları, sunum, eğitim, beyin fırtınaları ve satışlarınız için verimli ortamlar sunuyor.

Ofis içi dekorasyon, stopaj ve sigorta gibi masraflardan muaf olduğunuz Malte Hazır Ofis hizmetlerinde ayrıca toplantılarınızı yapabileceğiniz özel toplantı odası, hızlı internet bağlantısı, ısıtma, soğutma ve temizlik hizmetleri hazır ve sanal ofis kullanıcılarının hizmetine sunuluyor.

 

 

Yatırım (dekorasyon, ofis, mobilya vb.) ve personel (maaş, sigorta vb.) maliyetinizin olmaması, teknik altyapı (İnternet, telefon, kablolu TV vb.) desteğinin sağlanmış olması, bina giderleri (ısınma, elektrik, su, doğalgaz vb.) ile uğraşılmıyor olması istediğiniz süre (günlük, haftalık, aylık veya yıllık) için kiralayabilme fırsatı gibi birçok avantaj Malte Hazır Ofis’in sizlere sunduğu imkânlar arasında yer alıyor.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: